O nas

Trust underwear to marka, która powstała z myślą o osobach menstruujących. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości bielizny menstruacyjnej wielokrotnego użytku. Jesteśmy z Wami już ponad trzy lata, zaufało nam już kilka tysięcy osób. Cieszymy się, że nasza bielizna wspomaga Was w trakcie menstruacji.

g

KONSTRUKCJA

Nasza bielizna menstruacyjna posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie wkładek chłonnych występujących na rynku odzieżowym. Dzięki zastosowanym materiałom i unikalnym sposobom produkcji, uzyskano efekt bardzo cienkiej i zarazem chłonnej czterowarstwowej wkładki, która wszyta w bieliznę jest praktycznie niewidoczna. Nie musisz więc rezygnować z pięknej, seksownej i komfortowej bielizny w dni, gdy menstruujesz lub gdy po prostu masz potrzebę skorzystania z tego typu ochrony.  

TESTY

Przed wprowadzeniem na rynek polski bielizna była testowana przez pół roku. Grupa testerek była w różnym przedziale wiekowym i o różnym doświadczeniu z produktami menstruacyjnymi. Sprawdzane były następujące kryteria: chłonność wkładki, elastyczność tkanin, zgodność rozmiarów z tabelą przedstawioną przez producenta, staranność i estetyka wykonania oraz komfort użytkowania.

Uzyskane wyniki w pełni potwierdziły skuteczność zastosowanych rozwiązań absorpcyjnych i użyteczność bielizny, przy jednoczesnym zadowoleniu użytkowniczek z wyglądu, dbałości wykonania oraz komfortu użytkowania.

W ocenie testujących produkt ten zdobył uznanie, nie tylko jako produkt bieliźniarski, ale również jako ten, który pozwala ograniczyć używanie jednorazowych produktów menstruacyjnych, tj. podpasek i tamponów tym samym ograniczyć liczbę odpadów i chronić nasze środowisko.

CENA

Ważnym etapem przygotowania produktu przed wprowadzeniem na rynek było również określenie jego finalnej ceny, która była wypadkową kosztów produkcji, transportu, opłaconych ceł i podatków.  Przy jej ustalaniu uwzględniliśmy oczekiwania klientów oraz możliwe do uzyskania przez nich oszczędności poprzez ograniczenie zakupu jednorazowych produktów menstruacyjnych.

NASZ CEL

Chcemy, aby okres był jak najbardziej komfortowy, a nasza bielizna menstruacyjna była przystępna cenowo dla jak największej grupy osób. Jednocześnie przyświeca nam idea less waste, zgodnie z którą używając wielorazowej bielizny menstruacyjnej zmniejszamy liczbę odpadów i chronimy naszą planetę.

TRUST underwear – OCHRONA, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ