Nasze tkaniny, czyli z czego uszyta jest bielizna menstruacyjna TRUST

Majtki menstruacyjne mocno chłonne. Czarne bawełniane z gumką

Tkanina, z której uszyte są nasze majtki menstruacyjne to:

lub 

Bawełna – to najpopularniejsza tkanina w przemyśle bieliźniarskim. Charakterystyczna budowa włókien nadaje jej naturalną wytrzymałość, trwałość i zdolność absorpcji. Posiada doskonałe właściwości oddychające. Bawełna w praniu kurczy się, więc by nadać jej elastyczności do naszych majtek menstruacyjnych dodano włókien spandeksu. 

Nylon – miły i przyjemny w dotyku. Jest do tego bardzo wytrzymały, nie gniecie się, jest lekki, oddychający i szybko wysycha. Tkanina ta posiada właściwości, które zapobiegają rozwijaniu się na jej powierzchni grzybów i bakterii, a które tworzą się na spoconej skórze. Dodatek spandeksu, podobnie jak bawełnie, nadaje nylonowi elastyczności. Dzięki temu majtki menstruacyjne są bardzo komfortowe w noszeniu.

Majtki menstruacyjne z wysokim stanem na średni okres. Czarne z siateczką po bokach. Kobieta leży bokiem na łóżku w białej bluzce i majtkach na okres

Spandex – gwarantuje sprężystość i elastyczność tkaninie, dlatego idealnie sprawdza się w produkcji bielizny. Zastosowane w naszych majtkach włókna spandeksu czynią ją rozciągliwą i bardzo dobrze dopasowującą się do sylwetki.

Wkład chłonny w naszych majtkach menstruacyjnych jest kombinacją wszystkich trzech tkanin. Bawełna zapewnia dużą chłonność, nylon ma właściwości antybakteryjne, spandex zapewnia wkładce elastyczność i dopasowanie. Dzięki zastosowanym materiałom  i zaawansowanej technologii uzyskano efekt bardzo cienkiej, chłonnej i prawie niewidocznej wkładki.

Tagged , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *